O firmie

F irma Tobiam jest młodą, zarazem prężnie rozwijającą się firmą, powstałą aby dostarczyć eleganckie i wysokiej jakości produkty, wymagającym klientom, chcącym w jednym miejscu kupić dekoracje do wnętrza swojego domu, restauracji, spa czy hotelu. Staramy się zaproponować Państwu najlepsze, dostępne na rynku produkty, dzięki czemu współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi liderami w swoich branżach, aby zróżnicować ofertę oraz zapewnić najwyższą jakość.

Nasza oferta wyróżnia nas na tle konkurencji, przez co firma Tobiam jest jedną z najlepszych na rynku. Niemal wszystkie produkty oferowane Państwu, są ręcznie robione. Eleganckie dekoracje ceramiczne z najlepszej jakości gliny, które tworzą rękodzielnicy. Drewniane świeczniki wykonane są z najwyższej jakości polskiego dębu, które pokrywane są bejcami, w kolorach jakie wybierze klient. Szkło pochodzi z cenionych na całym świecie polskich hut, co daje gwarancję jakości wyrobu oraz renomę.

Polskie świece o różnych kształtach, wzorach oraz kolorach, z najlepszego gatunku parafiny, niedostępne w popularnych marketach, gwarantują jakość oraz niepowtarzalny design.

Świece zagranicznych producentów, o wspaniałych aromatach i zapachach, doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny oraz poprawiający nastrój w Państwa domach.

Dekoracje wypełniające, między innymi: susz ozdobny, kamyczki, żwirki czy piórka, pozwolą na dokończenie kompozycji, jaką Państwo pragną uzyskać.

Każdy z naszych produktów jest bezpiecznie zapakowany, w grube kartony oraz duże ilości wypełniaczy, co minimalizuje ryzyko wypadku podczas transportu.