Jakość

T obiam jest firmą powstałą z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów, dotyczących eleganckiego, kompleksowego, a przede wszystkim dopasowanego wykończenia wnętrz, najwyższej jakości dekoracjami. Każdy z naszych produktów jest wykonywany ręcznie, co czyni je wyjątkowymi.

Szkło dekoracyjne oraz użytkowe, jest produkowane w polskich hutach działających od dziesiątek lat, co przekłada się na jakość oraz renomę produktów.

Drewniane świeczniki wykonane są z najwyższej jakości suszonego dębu. Jest to surowiec rzadko wykorzystywany w produkcji dekoracji ze względu na swoją wysoką cenę. Piękne usłojenie drzewa oraz łatwość przyjmowania barw sprawia, iż malowane elementy są wyjątkowe, a przede wszystkim nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu.

Ceramika jest wykonywana przez rękodzielników pracujących od najmłodszych lat w branży. Najwyższy gatunek gliny, z której tworzy się produkty, pozwala na uzyskanie doskonałego efektu oraz najwyższej jakości.

Część naszych produktów ceramicznych oraz drewnianych jest niemożliwa do kupienia w innym miejscu, gdyż są autorskim projektem firmy Tobiam.

Świece są produkowane przez polskiego producenta, w dziesiątkach wzorów, kolorów czy zapachów. Ogromny wybór, pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza i upodobań klientów.

Wytrzymałe kartony, efektywnie zabezpieczają zawartość paczki, podczas transportu do klienta.